Zmieniając swoją świadomość, zmieniasz swoje życie [27.10-28.10]

Moje warsztaty są dla ludzi, którzy są zmęczeni szablonowym  myśleniem, którzy szukają w życiu kreatywności, lekkości  i wolności. Dla ludzi, którzy chcą wziąć  własne życie w swoje ręce i cieszyć się nim, a nie przeżywać je nudnie i monotonnie.

 

PROWADZĄCY
 

Nazywam się Irina Liszczuk. Urodziłam się w 1963 roku na Ukrainie. Jestem terapeutą manualnym, magistrem – progresorem kosmoenergetyki (medycyna energo – informacyjna), trenerem rozwoju świadomości. Uczyłam się sztuki masażu w Sankt-Petersburgu i w Soczi u znanych i wybitnych specjalistów. Kilkukrotnie uczestniczyłam w szkoleniach u Walerija Sinielnikowa. W ciągu dwudziestu lat swojej praktyki pomogłam wielu osobom z problemami zarówno natury fizycznej, jak i emocjonalnej. Łączę przekazy intuicyjne z moim doświadczeniem życiowym i wiedzą.

Żyję tu i teraz – i nie jest to hasło, to mój stan świadomości. Dzięki drodze, którą przeszłam w życiu osiągnęłam wysoki poziom świadomości i dzisiaj żyję w spokoju, harmonii, równowadze i obfitości.

Moim największym osiągnięciem życiowym jest to, że BEZWARUNKOWO POKOCHAŁAM SIEBIE.
Dzięki temu ze schorowanego dziecka stałam się osobą zdrową na ciele i duszy. Rozpoczynając od zera, osiągnęłam sukces zawodowy i finansowy, a przez zmianę świadomości całkowicie zmieniłam swoje życie, zatrzymałam proces starzenia, ale to jest tylko piękny dodatek, a mój organizm funkcjonuje jak u zdrowej, młodej osoby.

 
 
INFORMACJE

Rozpoczęcie wydarzenia: 27.10.2018 godz.: 10:00
Zakończenie: 28.10.2018 godz.: 18:00
Cena: 963 PLN

Szczegóły cenowe

Telefon: 605 532 613 
Strona www: www.irina.pl
Adres: dolnośląskie Sobótka Sobótka, ul. Świętego Jakuba 4, Hotel Ślęża
Zapisy i rezerwacje: irina.liszczuk@onet.pl